Kağıthane Laboratuvar Malzemeleri

Güvenilir ve en çok tercih edilen markalar

Sıklıkla rastladığınız laboratuvar ortamlarında yapılan çeşitli araştırmalar ile insan sağlığına zararı ve yararı olan madde ve besinler belirlenir. Bu alanlarda görev alan ; Biyolog, Kimyager ve Kimya mühendisleri çeşitli malzemeler ile araştırmalarınızın doğru ve güvenli bir şekilde yapılmasına olanak sağlar. Eğitim alanında önemli bir yere sahip olan laboratuvar ortamlarının önemi küçük yaşlarda öğretilerek mikroskop benzeri cihazlar ile yapılan analizler ile bu alanın geliştirilmesi hedeflenir.


Ülke olarak buluşunu yaptığımız yeni araştırmaların faydası ekonominin gelişmesine de büyük katkı sağlayacağından birçok hastane, üniversite ve özel laboratuvar ortamları bulunmaktadır. Laboratuvar analizlerinde ; cam malzemeler, plastik malzemeler, sarf malzemeler ve laboratuvar cihazları kullanılır. Bunların amacı çıkan sonuçların doğruluğu ve daha güvende olmasından kaynaklıdır.

 

Geleceğin en yeni teknolojileri sayesinde araştırmaların daha güvenli bir şekilde sonuçlanmasına olanak sağlayan firmalar sayesinde farklı cihaz ve ürün markalarını fiyat seçenekleri ile kolaylıkla bulabileceğiniz online olarak fiyat teklifi taleplerinizi iletebileceğiniz laboratuvar malzemeleri sitesi ile kolay bir şekilde ürünleri sepete ekleyerek fiyat teklifi alarak, laboratuvar ortamlarında kullanılacak cihazlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Bütçenize en uygun laboratuvarı kurmak istiyorsanız, öncelikle çin malı ve dayanıksız ürünler yerine, birçok kurum tarafından kullanılan malzemeleri tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır.

 

Gıda ve Sağlık alanlarında yapılan araştırmaların sayısı oldukça fazla olduğundan bu alanlarda genelde ; Teraziler, ph metre cihazları, etüvler ve çeker ocaklar sıklıkla kullanılır. Bu ürünlerin farklı özelliklere sahip modelleri bulunduğundan fiyatlarında farklılıkların olması da kaçınılmazdır. Ürün satışının ardından kullanım ve garanti olarak tam anlamıyla başarılı bir şekilde destek alacağınız kurumsal firma sayısının kısıtlı olmasından kaynaklı olarak tanınmış firmaları tercih etmeniz mantıklı olacaktır.

 

Veri analizleri konusunda yaptığımız araştırmalar ile bu yıl sektörde en çok satılan ürün Çeker ocak olduğundan farklı firmalardan fiyat teklifi ve özellikler konusunda merak ettiğiniz ayrıntıları bizlere ileterek avantajlardan yararlanabilirsiniz.

İstanbul Kağıthane laboratuvar cihazları konusunda geniş ürün seçeneklerimiz ve birçok markanın yetkili satıcısı olmamız nedeniyle fiyatlarımızda size özel iskontolar uygulanacaktır. Cihaz sınıfı ürünler 2 yıl garantili ve 10 yıla kadar yedek parça imkanı bulunmaktadır.

 

Kağıthane Bölgesinde Hangi Ürünleri Satıyoruz ?

  • Hassas Laboratuvar Malzemeleri
  • Okul Laboratuvar Deney Malzemeleri
  • Merck Kimyasalları
  • Sarf Malzemeler

Bizimle Kazanmaya Hazır Olun !

Darbelere karşı dayanıklı, her laboratuvar için uyumlu yeni nesil laboratuvar cihazları ile araştırmalarınızı daha güvenli sonuçlandırabilirsiniz. Ürün konusunda ithal ve yerli ürün seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ürün kurulumu ve teknik servisi konusunda istemiş olduğunuz şehirleri bizlere bildirdiğiniz taktirde, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Ürünlerimizin tanıtımı konusunda her yıl binlerce yeni yer sayesinde referans sayımız günden güne artış göstermektedir. kağıthane‘de laboratuvar cihazları konusunda bize sormadan ürün almayın !

Adres : ANKARA – İSTANBUL – İZMİR – ADANA – BURSA

Telefon : (0312) 397 32 02

İstanbul Kağıthane bölgesinde laboratuvar cihazları satıcı firmaları arasında hizmetinizdeyiz.