LABORATUVAR CİHAZLARI İSTANBUL

Laboratuvar malzemeleri kullanımı konusunda merak ettiğiniz herşey !

Üretim ve kalite kontrol laboratuvarları başta olmak üzere, birçok alanda kullanılan teknoloji harikası cihazlar sayesinde, sonuçlara daha hızlı bir şekilde ulaşmanın mümkündür. Yapılan analizlerde kullanacağınız cihazlar konusunda bilgi sahibi değilseniz, sizlere hangi cihazları kullanmanız konusunda müşteri temsilcileri ile ücretsiz bilgi sağlayabiliyoruz.

Ürün seçiminde İstanbul bölgesinde oldukça fazla firma bulunmasına rağmen, dış ülkelerden ithalatını yaptığımız malzemelerde yeni müşterilerimize öze iskontolar uyguluyoruz.

Kurulum ve gerekli olan malzemeler konusunda toplu bir şekilde fiyat teklifi taleplerinizi iletişim kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. Gıda, Sağlık, Tarım, Maden ve birçok alanda bulunması gereken laboratuvarlar, yapılan analizlerin daha güvenilir sonuçlar ile ortaya koyulmasında önemlidir.

Firma olarak sektörde 57. yılımızda, yeni müşterilerimize özel indirimler sunmayı planlayarak, sadece istanbul laboratuvar cihazları ve merck kimyasalları ihtiyaçlarınızda bizlere ulaşmanızı istiyoruz.

Ürünler Yerli üretim ve Yurt dışından ithal edilerek kullanıma sunulmaktadır. 2 yıl garantili olan cihazların seçiminde bilinen ve daha önceden referansı bulunan markaları seçmeniz ürünlerden daha fazla faydalanmanızı sağlayacaktır.

Hangi Ürünlerin Satışını Yapıyoruz ?

  • Laboratuvar cam malzemeler
  • Laboratuvar Plastik Malzemeler
  • Sarf Malzemeler
  • Laboratuvar Cihazları
  • Okul Deney malzemeleri
  • Merck Kimyasalları

Üst kısımda yer alan ürünler A sınıfı kaliteden başlamaktadır. Her bütçeye uygun ürünler konusunda detaylı bilgi almak için laboratuvar cihazları istanbul sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Satışını yaptığımız cihazlar konusunda kullanıcıları en iyi şekilde bilgilendirerek, kullanım detayları ve dikkat edilmesi gereken özellikler konusunda cihaz hakkında bilgi veriyoruz.

İstanbul laboratuvar malzemeleri konusunda müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde fiyatlandırıyoruz. Ürünlerimiz tamamen kaliteli ve uzun süre kullanabileceğiniz markalardan oluşmaktadır. Teknolojik özellikleri sayesinde internet üzerinden ücretsiz güncelleme imkanı bulabilirsiniz.

Bizimle Kazanmaya Hazır Olun !

Darbelere karşı dayanıklı, her laboratuvar için uyumlu yeni nesil laboratuvar cihazları ile araştırmalarınızı daha güvenli sonuçlandırabilirsiniz. Ürün konusunda ithal ve yerli ürün seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ürün kurulumu ve teknik servisi konusunda istemiş olduğunuz şehirleri bizlere bildirdiğiniz taktirde, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Ürünlerimizin tanıtımı konusunda her yıl binlerce yeni yer sayesinde referans sayımız günden güne artış göstermektedir. İstanbul’da laboratuvar cihazları konusunda bize sormadan ürün almayın !

Adres : Erciyes İşyerleri Sitesi 199. Cadde No : 24 Macunköy / İSTANBUL

Telefon : (0312) 397 32 02

Adalar , Arnavutköy, Ataşehir,  Avcılar,  Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt ,Eyüp ,Fatih Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu bölgelerinde hizmet veriyoruz.