Etüv

Etüv cihazları yapısı ve hacmi ile belirli sıcaklık elde edilerek mikrop üretme,sterilize etme ve ısıtma işlemlerinde kullanım için üretilmiştir. Dayanıklı paslanmaz malzemeden üretilen etüv cihazlarının sıcaklık dereceleri 60 °C ile 250 °C arasında dijital veya analog termostat ile ayarlanma imkanı sunan 2 katlı saç levhadan üretilmiştir. Etüv’ün tasarımı hava geçirmez yapıdadır. Her alanda kullanım için ideal olan bu ürünün, nakliyeside oldukça kolaydır.

Hayatımızın birçok yerinde kullanılan Etüv cihazları bazı malzemelerin dezenfekte edilmesi için kullanılır. Cerrahi müdahalelerin gerçekleştiği ameliyathane ortamlarında kullanım için farklı hacim seçeneği bulunan etüvler 2 yıl garantili olarak satışa sunulur.

Kullanım amacına göre farklı alanlarda kullanılan Etüvler ; nem alma,ısıtma ve kurutma amaçlı olarakta kullanılabilir. Firma olarak Etüv cihazlarının üretimi,tamiri ve kurulumu konusunda güvenilir ve kalitesi ile hizmet veren firmamız cihaz seçimi konusunda merak ettiğini tüm ayrıntıları sizlerle paylaşmaktadır. Şartname ve standartlara uygun olarak birçok alanda etüv konusunda referanslarımız bulunmaktadır.

Etüv Cihazlarının Genel Özellikleri

  • Ürün parçaları ısıya dayanıklı olarak üretilmiştir.
  • Hava dolaşımı kabin içerisinde eşit olarak sağlanır.
  • Nem alma, dezenfekte amaçlı ameliyathanelerde kullanılır.
  • Mikro işlemcili termostat sayesinde hassas ısı kontrolü yapmak mümkündür.
  • Paslanmaz çelik malzemeden üretildiği için daha sağlam ve uzun ömürlüdür.
  • Farklı Hacimlerde bulunur.

Dünya Standartlarını yakından takip ederek Etüv cihazları konusunda sizlere en uygun ürünü sunmayı hedefleyen firmamız, teknik servis ve montaj konusunda da yanınızdadır.

Google Aramaları

Etüv, etüv fiyatları, etüv nedir, etüv nedir ne işe yarar, etüv ne işe yarar, etüv nüve, etüv İngilizce, etüv kullanma talimatı

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *