LABORATUVAR CİHAZLARI ANKARA

Laboratuvar Cihazları konusunda merak ettiğiniz herşey !

Teknolojik özellikleri ve araştırmaların daha başarılı sonuçlanması için kullanılması gereken laboratuvar cihaz ve sarf malzemeleri, doğru sonuçlar elde etmeniz için keyfi değil, zorunlu ürünler arasında yer almaktadır. Sağlık ve Gıda alanları başta olmak üzere yapılan araştırmaların önemi ve derecesi göz önüne alındığında, tanınmış markaların test analiz cihazları sayesinde sonuçlara daha hızlı ulaşmanız mümkün olacaktır. Ülke ekonomisinin kalkınmasına ve gelişmesine büyük katkısı bulunan laboratuvar ortamlarına yapılan teşvik ve yatırımlarda oldukça yüksektir.  Hastane, Üniversite ve benzeri özel üretim alanlarında zorunlu hale gelen laboratuvar ortamlarında kullanılacak cihazlar konusunda en ayrıntılı ürünleri görsel ve teknik özellikleri ile kolay bir şekilde inceleyebilir, fiyatlar hakkında merak ettiğini ayrıntıları bizlere sorabilirsiniz.

Laboratuvar Cihazı Seçimi Nasıl Yapılır ?

Öncelikle hangi alanda araştırma yapacaksanız, bununla ilgili teknik personelimizden kullanabileceğiniz ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Oldukça fazla marka bulunduğundan size ücretsiz kataloğumuzu gönderelim, ürün seçimlerinizi daha kolay yapın. Kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde daha kolay kullanıma sahip olan cihazlar sayesinde araştırmalarınızın daha hızlı sonuçlandığına şahit olacaksınız. Sektörde oldukça fazla firma olmasına rağmen, 1962 yılından beri Ankara merkezli olarak sunduğumuz hizmet alanlarını genişleterek, sizlere daha iyi bir hizmet ve uygun fiyat garantisi vermeyi hedefledik. Müşterilerimizin ürün seçiminde öncelikle fiyat yerine, kaliteyi önemsemeleri gerektiğini belirtelim.

Hangi Alanlarda Cihaz Üretimi ve Satışı Yapıyoruz ?

Türkiye’nin en geniş ürün seçeneğine sahip firmaları arasında ilk sırada yer alıyoruz. Ürün seçeneklerimizi bölgesel ve sektöre göre özel olarak seçiyoruz. Örnek vermek gerekirse, beton ve çimento alanlarında hizmet veren firmalar için hazırladığımız ürünler sayesinde müşterilerimizin ürün seçimi işlemlerini kolaylaştırıyoruz. Güvenilir ve doğru sonuçlar elde edebileceğiniz laboratuvar cihazları ankara ürün seçenekleri sayesinde farklı model ve özellikleri aynı firmadan kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Bizimle Kazanmaya Hazır Olun !

Darbelere karşı dayanıklı, her laboratuvar için uyumlu yeni nesil laboratuvar cihazları ile araştırmalarınızı daha güvenli sonuçlandırabilirsiniz. Ürün konusunda ithal ve yerli ürün seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ürün kurulumu ve teknik servisi konusunda istemiş olduğunuz şehirleri bizlere bildirdiğiniz taktirde, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Ürünlerimizin tanıtımı konusunda her yıl binlerce yeni yer sayesinde referans sayımız günden güne artış göstermektedir. Ankara’da laboratuvar cihazları konusunda bize sormadan ürün almayın !

Adres : Erciyes İşyerleri Sitesi 199. Cadde No : 24 Macunköy / ANKARA

Telefon : (0312) 397 32 02

1-Akyurt 2-Altındağ 3- Ayaş 4-Bala 5-Beypazarı 6-Çamlıdere 7-Çankaya 8-Çubuk 9-Elmadağ 10-Etimesgut 11-Evren 12-Gölbaşı 13-Güdül 14-Haymana 15- Kalecik 16-Kazan 17- Keçiören 18-Kızılcahamam 19-Mamak 20- Nallıhan 21- Polatlı 22-Pursaklar 23- Sincan 24- Şereflikoçhisar 25-Yenimahalle bölgelerinde laboratuvar cihazları konusunda ürünlerinizi yerimizden veya ayrı gün teslimat seçeneği ile alabilirsiniz.